aktualności

Nowe zmiany w Comarch ERP Optima 2016.2.1

51 zmian w nowej wersji Comarch ERP Optima wprowadziła firma Comarch,
w tym nowe formularze deklaracji VAT,
jak również nowe wzory dokumentów elektronicznej wysyłki do systemu e-Deklaracje.

aktualne promocje

pakiety promocyjne comarch linii start to modułowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm, po raz pierwszy kupujących oprogramowanie comarch erp optima. dzięki możliwości rozszerzenia o dodatkowe moduły pakiety comarch erp optima mogą ewoluować i rosnąć razem z firmą. comarch erp optima start mikrofirma (149 zł) zawiera moduły faktury i kasa/bank
oraz 12-miesięczną gwarancję i comarch asysta, comarch erp opt!ma start mała firma (wersja stacjonarna 299 zł) zawiera moduły faktury, kasa/bank i księga podatkowa oraz 12-miesięczną gwarancję i comarch asysta, comarch erp optima start firma (wersja stacjonarna 999 zł) zawiera moduły handel, kasa/bank i analizy, moduł zabezpieczający memohasp oraz 12-miesięczną gwarancję i comarch asysta. comarch erp opt!ma start mikro-detal (wersja stacjonarna 299 zł) zawiera moduły detal, faktury i kasa/bank oraz 12-miesięczną gwarancję i comarch asysta.

dodatkowa promocja dla biur rachunkowych: 10% rabatu handlowego za polecenie klientom comarch erp optima. ujednolicenie oprogramowania w br i u klienta upraszcza wymianę dokumentów, eliminuje błędy przy wprowadzaniu dokumentów i przyspiesza współpracę pomiędzy biurem a klientem.

w programie comarch erp opt!ma można prognozować cash flow

w preliminarzu płatności na zakładce kalendarz znajduje się zbiorcze zestawienie wpływów i wydatków na poszczególne dni, zarówno tych już wprowadzonych (zapisów) jak i planowanych (zdarzeń). kalendarz ma budowę hierarchiczną. każdy wiersz odpowiada jednemu tygodniowi. wybrany tydzień można rozwinąć na poszczególne dni, a te na poszczególne zdarzenia.

każde biuro rachunkowe i kancelaria doradztwa podatkowego korzystające z rozwiązania comarch erp opt!ma w wersji br może dołączyć do społeczności biur rachunkowych i promować swoje usługi w serwisie internetowym

www.iksięgowosć24.pl to usługa rachunkowo-księgowa, która została przygotowana z myślą o podmiotach gospodarczych, poszukujących profesjonalnego biura rachunkowego do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej swojej firmy.

dzięki dostępnym raportom w module comarch erp opt!ma biuro rachunkowe można z łatwością wycenić koszt i czas pracy pracowników w podziale na obsługiwanych klientów w biurze rachunkowym

w module comarch erp opt!ma biuro rachunkowe dostępne są trzy raporty. pierwszy raport zbiorczo prezentuje czas pracy poświęcony na obsługę klientów w podziale na poszczególnych operatorów według przyporządkowanych kategorii z informacją dodatkową o stawce i koszcie obsługi. drugi raport uszczegóławia te informacje prezentując podział na poszczególnych operatorów z wyszczególnieniem daty i godziny rozpoczęcia pracy na danej bazie. ostatni raport stworzony jest z myślą o użytkowniku zalogowanym w danym momencie do biura rachunkowego. zestawienie to wykonywane jest z podziałem na poszczególne firmy, datę i godzinę rozpoczęcia pracy na danej bazie klienta, kategorie wraz z informacją o stawce i koszcie pracy operatora.

towary z systemu comarch erp opt!ma mogą trafiać automatycznie do sprzedaży na twojej stronie internetowej

comarch isklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemem do zarządzania - comarch erp opt!ma. aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób udostępniać sprzedawane towary wprowadzone w modułach handlowych systemu, a także sprawnie zarządzać ofertą w internecie.

jest możliwość odpowiedniego zabezpieczenia twoich danych z systemu comarch erp opt!ma w wypadku awarii sprzętu

silnik bazy danych, który obsługuje system optima pozwala na wykonywanie automatycznych kopii bezpieczeństwa w wybranym czasie.

przy pomocy dodatkowych narzędzi pliki z kopią bazy danych mogą być cyklicznie nagrywane na zewnętrzny serwer lub nośnik danych.

na fakturze twojej firmy drukowanej z programu comarch erp optima można umieścić logo oraz dodatkowe dane kontaktowe (mail, strona www itp.).

w systemie comarch erp opt!ma można drukować koperty (logo, dane kontrahenta).

można zapomnieć o ręcznym wypisywaniu kopert adresowanych do klientów - drukuj je za pomocą optimy.
jeśli posiadasz drukarkę, która ma podajnik ręczny na koperty, można taką funkcjonalność wdrożyć.